Villa Antica & Villa Elizabeth  

antica@anticakudowa.pl  T: +48 512-331-768

imprezy integracyjne wycieczki dla firm minigolf tanie noclegi hotele pensjonaty kwatery kudowa Villa Antica Hotel Kudowa Zdroj Tanie Noclegi Oferta Promocje Spa Konferencje Restauracja pensjonat kwatery Wielkanoc Sylwester Swieta Weekend Majowy Wakacje Ferie Gory Narty Sudety, z wyzywieniem, miejsca noclegowe, bar, spa, basn, pensjonaty, hotel, centrum, Kudowa Zdroj,  baza noclegow, kwatery, noclegi w Kudowie zjazdy rodzinne, hotele Kudowa, hotel Kudowa, hotele w Kudowie Zdroju, Kudowa Zdrój hotel, nocleg Kudowa, noclegi w Kudowie, ferty noclegowe w Kudowie Zdroju - pokoje, apartamenty, kwatery, konferencje w gorach,  Najlepsze HOTELE i obiekty noclegowe w Kudowie Zdroju, hotele Kudowa, hotel Kudowa, hotele w Kudowie Zdroju, Kudowa Zdr hotel, nocleg Kudowa, hotel Kudowa, Willa Antica, Willa Elizabeth, Pensjonat Antica, Pensjonat Elizabeth, ski resort poland sylwester w gorach swieta w gorach отель Ресторан Конференции в стиле

Villa Antica Kudowa Penjsonat Hotel Pokoje Restauracja

Villa Antica Kudowa Penjsonat Hotel Pokoje Restauracja

W Wielkanoc oficjalnie otworzyliśmy nasz Mini Golf w ogrodzie Antica. Nareszcie!


Długo myśleliśmy jaką atrakcję dodać do naszej oferty tak aby spodobała się naszym gościom.Szukaliśmy czegoś co spodoba się maluchom, nastolatkom i dorosłym. Czegoś co można robić razem z rodziną, przyjaciólmi czy wspołpracownikami. Coś co można robić na zewnątrz i najlepiej w towarzystwie zimnych napoi!


MiniGolf zagościł u nas ponieważ jest to naprawdę fajna zabawa w której o zwyciestwie nie decyduje wielk czy wzrost a skupienie, szczęście, pomysłowość.  MiniGolf od lat jest bardzo popularny w Stanach czy w Anglii ale w Polsce jest niewiele miejsc gdzie można spróbować tej gry. W Kudowie jesteśmy jedyni.


Wybraliśmy pola o różnych trudnościach - każde inne. Do tego pożadne kije dla dorosłych i mniejsze dla dzieci. Dla tych najmłodszych maluszków mamy plastikowe zestawy do minigolfa.


Jak grać: każdy ma maksymalnie 6 uderzeń aby trafić piłeczką do dołka. Każde dotknięcie piłki kijem liczy się jako uderzenie. Gracz otrzymuje punkt karny gdy piłeczka wybije się za pole. Za każde uderzenie dostaje się jeden punkt. Kto uzbiera najmniej punktów po 9 dołkach wygrywa. W recepcji dostępne są karteczki z zasadami gry i tabelką do zapisywania wyników. Proste, prawda?


Dla gości przygotowaliśmy pamiątkowe Trofea które dostępne są do kupienia w recepcji. Dodatkowo można kupić piłeczke golfową marki SuperGirl z wygrawerowaną nazwą naszej willi. Tak na pamiątkę :-)


Mam nadzieję, że MiniGolf spodoba się Państwu. Na mediach społecznościowych używamy #MiniGolfAntica bo jestem ciekawa jak się nasi goście bawią!


Pozdrawiam


Ola Girling