Villa Antica & Villa Elizabeth  

antica@anticakudowa.pl  T: +48 512-331-768

imprezy integracyjne wycieczki dla firm minigolf tanie noclegi hotele pensjonaty kwatery kudowa Villa Antica Hotel Kudowa Zdroj Tanie Noclegi Oferta Promocje Spa Konferencje Restauracja pensjonat kwatery Wielkanoc Sylwester Swieta Weekend Majowy Wakacje Ferie Gory Narty Sudety, z wyzywieniem, miejsca noclegowe, bar, spa, basn, pensjonaty, hotel, centrum, Kudowa Zdroj,  baza noclegow, kwatery, noclegi w Kudowie zjazdy rodzinne, hotele Kudowa, hotel Kudowa, hotele w Kudowie Zdroju, Kudowa Zdrój hotel, nocleg Kudowa, noclegi w Kudowie, ferty noclegowe w Kudowie Zdroju - pokoje, apartamenty, kwatery, konferencje w gorach,  Najlepsze HOTELE i obiekty noclegowe w Kudowie Zdroju, hotele Kudowa, hotel Kudowa, hotele w Kudowie Zdroju, Kudowa Zdr hotel, nocleg Kudowa, hotel Kudowa, Willa Antica, Willa Elizabeth, Pensjonat Antica, Pensjonat Elizabeth, ski resort poland sylwester w gorach swieta w gorach отель Ресторан Конференции в стиле

Villa Antica Kudowa Penjsonat Hotel Pokoje Restauracja

Villa Antica Kudowa Penjsonat Hotel Pokoje Restauracja

Dlaczego warto wybrać nasze ville:

Komunia w Restauracji Antica


Do przygotowania uroczystego obiadu z okazji Pierwszej Komunii Świętej zabieramy się prawie tak samo jak do organizacji przyjęcia weselnego.


Komunia to piękna rodzinna urczystość która zaczyna się w kościele i zależy nam aby ta podniosła atmosfera przeniosła się do naszej restauracji. Pomagają w tym biało-złote dekoracje: wymaglowane bawełniane białe obrusy i serwety, nasza najlepsza porcelanowa zastawa, świece, lampiony, atłasy, tiule, kokardy, koraliki, światełka, balony, świeże kwiaty, papierowe kwiaty i wachlarze. Co roku wygląda to inaczej - inspiracji szukamy przez cały rok w przeróżnych magazynach, w internecie, na weselach. Zbieramy zdjęcia, dokupujemy dekoracji i cieszymy się tym że możemy znowu tak udekorować naszą restaurację. Sprawia nam to naprawdę dużo przyjemności i zawsze chcemy naszych gości w jakiś sposób zaskoczyć. Czy udało nam się dzisiaj? Zobaczymy...


Dekoracje dekoracjami, ale każdy wie, że jedzenie jest i tak najważniejsze. Kiedy planujemy takie przyjęcie zawsze proponujemy menu które zasmakuje wszystkim pokoleniom. Dzisiaj na przykład podaliśmy tradycyjny rosół z kury z wiankami makaronu, rolady z karczku, sakiewki faszerowane pieczarkami z sosem z białego wina, kieszeń z fileta drobiowego z serem oraz panierowane filety dla najmłodszych gości. Do tego sosy (biały i ciemny), młode ziemniaczki, opiekane ziemniaczki i (moje ulubione) kluski śląskie. Bez surówek nie ma obiadu więc my podaliśmy marchewkę z jabłkiem, młoda kapusta z warzywami i czerwona gotowana kapusta. I na koniec soki, woda z cytryną i bufety kawowy z bezami. Goście przynieśli własny tort. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie - wszystkiego jest pod dostatkiem i każdy może spróbować parę różnych dań.


Taki powyższy obiad kosztuje u nas około 55zł od osoby. Gościom zawsze proponujemy jedno naszych opcji menu ponieważ z doświadczenia wiemy co goście jedzą najwięcej, co im najbardziej smakuje. Ale to jest tylko początek - nasi goście sami mogą sobie wybrać jakimi mięsami/dodatkami chcieliby poczęstować swoich gości. Wybrać coś z jednego menu a inne z innego. Jesteśmy w 100% elsatyczni bo bardzo nam zależy aby ci goście byli zadowoleni, czuli się jak u siebie w domu i oczywiście - wrócili do nas!


Serdecznie pozdrawiam i zapraszam,


Ola Girling

Uroczyście

Nowocześnie

Przestronnie